Latest news

Ilmas Kupcovas personālizstāde "Laimes receptes"

October 1, 2018

 

2018. gada 18.oktobrī plkst. 17.00 viesnīcas “Park Hotel Latgola” vestibilā notiks mākslinieces Ilmas Kupcovas personālizstādes atklāšana! Esiet laipni gaidīti uz šo notikumu!

Cilvēks savā mūžā piedzīvo ļoti daudz dažādu notikumu un labākais veids kā paturēt to prātā – iemūžīnāt fotogrāfijā. Svarīgākais ir satvert to brīdi, sajūtas dzirksteli, kas vairo mūs prieku un mīlestību pret dzīvi. Katrs redz pasauli ar savām acīm, bet ikvienam ir tiekšanās atrast to, kas padarīs sirdi priecīgu, satrauktu, raisīs emocijas. Tas varbūt jebkas – rīta kafija, saullēkts, mīļotā skūpsts uz vaiga, kaut vai ūdens lāse suņam uz deguna! No šīm detaļām arī sastāv mūsu laime.

Katram tā ir sava – laimes recepte...

Ilma Kupcova ir viena no šīs receptes atklājējām, kurā viena no sastāvdaļām ir fotografēšana, viņa ir no tām, kas spēj noķert “īsto brīdi”! Bet ar to mākslinieces prasmes vēl nebeidzas, neatņemamo daļu viņas dzīvē aizņem dzeja. Ja arī tu kāro pēc “garšīgām” emocijām? Tad nāc 18.10.2018. uz Ilmas Kupcovas foto izstādes atklāšanu “Laimes receptes” viesnīcā “Park Hotel Latgola” vestibilā plkst. 17:00, kas ļaus ikvienam atrast savu saldāko laimes kumosiņu, ieskatoties mākslinieces darbos.

Izstāde būs apskatāma līdz 2019.gada 16.janvārimOffers

View all »

Our advantage:

  • Panorama View
  • City centre
  • Comfort & Taste
  • High quality & Service
  • Wide choice of services
  • Friendly & welcoming staff