Pēdējās ziņas

Poļinas Davidenko izstādes “Atmošanās” atklāšana

jūlijs 7, 2017

2017. gada 20. jūlijā plkst. 17:00 viesnīcas “Park Hotel Latgola” vestibilā aicinām visus mākslas cienītājus uz Poļinas Davidenko izstādes “Atmošanās” atklāšanu! Viens no pārsteigumiem, ko ir sarūpējusi izstādes autore tās atklāšanas brīdī, ir gleznošanas paraugdemonstrējums LIVE režīmā, parādot, kā viņa strādā un kādas sajūtas piepilda telpu šajā radošajā procesā.

Daugavpiliešiem viņas vārds un darbi nav sveši, tā kā pērn mākslas darbi bija izstādīti arī Latgales centrālajā bibliotēkā, ko ievēroja mūsdienu mākslas cienītāji un vietējā prese.

Izstādes autore P.Davidenko, kas dzimusi Daugavpilī, kopš 2004. gada dzīvo un strādā Lielbritānijā. Savulaik ir absolvējusi Daugavpils 9.vidusskolu, tad mācījās Baltijas Starptautiskajā Akadēmijā un mākslas un dizaina skolā Londonā. Ir bijusi dizainere, kompānijas Christian Dior VIP stiliste, taču bērnu piedzimšana izmainīja dzīvi “kājām gaisā”, jo viņa atteicās no izdevīgiem darba piedāvājumiem modes biznesā, tā vietā izvēlējās mākslu un darbu ar bērniem. Poļina rada gleznas modernās mākslas žanrā, lai gan gluži par mākslinieku šī vārda izpratnē sevi neuzskata. P.Davidenko saka, ka intuitīvi rada mākslas darbus, kas ataino viņas dvēseles stāvokli, kas lielākoties ir dzīvespriecīgs, gaišs, dinamisks, tāpēc arī viņas gleznas ir pozitīvi uzlādētas un šīs sajūtas nodot arī skatītājiem. To atzīst arī tie, kas ir apskatījuši autores izstādi Londonas mūsdienu mākslas zālēs klātienē, kur tika izstādītas P.Davidenko gleznas.

Kā radošas dabas cilvēks, autore vienmēr ir kustībā un kā jauna meklējumos. Šodien Poļinu aizrauj netradicionālā mākslas terapija, ļaujot enerģijas plūsmai vadīt gleznošanu. Tas sevī ietver arī individuālu palīdzību cilvēkam, ko skar noteiktas personības vai emocionālās problēmas. Ar saviem atklājumiem, jaunām zināšanām un radošām idejām Poļina dāsni dalās ar visiem, kas pie viņas vēršas, kam interesē viņas darbi, pasaules izjūta un attieksme pret dzīvi.

Izstāde būs skatāma līdz 2017. gada 15. novembrim!


Piedāvājumi

Skatīt visus »

Mūsu priekšrocības:

  • Pilsētas panorāma
  • Pilsētas centrs
  • Augstākais skatu punkts 
  • Komforts un gaume
  • Augsts apkalpošanas līmenis
  • Labākā kvalitāte
  • Plašs piedāvājumu klāsts
  • Vislaipnākā uzņemšana.