Pēdējās ziņas

Fotoizstāde - Tatiana Latanska “Dzīvā saule”

oktobris 16, 2017

Viesnīcas “Park Hotel Latgola” kolektīvs aicina uz jaunas izstādes atklāšanu 2017.gada 23.oktobrī plkst. 17:00! Ir neierasti, ka vernisāža notiks pirmdienā, bet arī pati izstāde ir neierasta. Pirmkārt, fotomāksliniece Tatiana Latanska ir no Ukrainas, otrkārt, fotogleznās būs daudz saules un treškārt, mēs vēlamies, lai šī saules enerģija dod pozitīvu lādiņu visai nedēļai uz priekšu!

Fotomākslinieces Tatianas Latanskas visu fotogrāfiju galvenā ideja - skaistums ir it visā! Nepieciešams tikai padarīt nesaskatāmo redzamajā! Un to Jums noteikti būs iespēja sajust izstādes atklāšanā, jo Tatiana pagodinās mūs ar savu klātbūtni.

Projektā “Dzīvā saule” norisinās virtuāls ceļojums pa brīnumainiem mūsu planētas nostūriem tajos mirkļos, kad saules gaisma piepilda ar burvestību visu apkārtni. Izstādē tiks piedāvātas 12 fotogleznas, kuras autore ir radījusi 10 valstīs pēdējo 7 gadu laikā.

Lai radītu šo gleznu sēriju, fotomākslinieci iedvesmoja dažādas pasaules kultūras un unikāla daba, tai pat laikā vienojošais komponents tajā visā ir saule. Fotogleznu sērijā “Dzīvā saule” kā galveno mērķi autore ir uzstādījusi – caur dabas skaistumu atainot, cik visiem cilvēkiem jebkurā pasaules nostūrī vienādi svarīgas ir pamatvērtības – mīlestība, gaisma, prieks, sevis un citu realizēšanās, tieksme uz labo un vēlme veidot pasauli labāku.

Pēc skatītāju atsauksmēm Tatianas Latanskas fotogleznas neapstrīdami un uzreiz izceļas starp citām gleznām. Un te nav pie vainas tematika – šie mākslas darbi ir kaut kādi caurspīdīgi, gaiši un viegli. Tie uzreiz piepilda telpu ar īpašu un iedvesmojošu gaisotni.

Tatiana Latanska, 31 gads – aktīva ceļotāja, viņa ir pabijusi un ir fotografējusi 69 pasaules valstīs. Neskatoties uz to, ka fotogleznu galvenā tēma ir daba un ainavas, viņai ir liela pieredze veidojot fotoreportāžas. Pēdējo 7 gadu laikā T.Latanska ir fotografējusi vairāk kā 100 starptautisku pasākumu un konferenču reportāžas 20 valstīs.
Tatiana uzsāka savu karjeru mācoties labākajā Kijevas fotoskolā – VIVAT, apgūstot zināšanas pie paša skolas dibinātāja. Turklāt pēdējos 10 gadus viņa apgūst fotomākslu patstāvīgi, pētot un analizējot pasaules mēroga meistaru darbus – Stīvena MakKarrija, Pītera Lika, Filipa Toledano, Klarka Littla, Saša Marčina.

Tatiana Latanska, paralēli fotomākslinieces darbam, veiksmīgi pilda direktores pienākumus vadošajā treningu kompānijā krievvalodīgajai mērķauditorijai – Nikolaja Latanska patiesās veiksmes akadēmija.

Tatianas izstādes ir notikušas Ukrainā, Vācijā, Latvijā, Armēnijā, Gruzijā, Bulgārijā, Kazahstānā, Baltkrievijā. Tuvākajā laikā ir ieplānota izstāžu sērija Itālijā un ASV. Turklāt Tatianas fotodarbi atrodas Berlīnes Mūra muzeja Vācijā pastāvīgajā ekspozīcijā – starpcitu tas ierindojas starp top 100 labākajiem muzejiem pasaulē.

Izstāde būs apskatāma līdz 2018.gada 20.janvārim!


Piedāvājumi

Skatīt visus »

Mūsu priekšrocības:

  • Pilsētas panorāma
  • Pilsētas centrs
  • Augstākais skatu punkts 
  • Komforts un gaume
  • Augsts apkalpošanas līmenis
  • Labākā kvalitāte
  • Plašs piedāvājumu klāsts
  • Vislaipnākā uzņemšana.