Latest news

Izsludinām zīmējumu konkursu veltītu viesnīcas “Park Hotel Latgola” 10 gadu jubilejai!

March 17, 2015

   

2015. gadā viesnīca “Park Hotel Latgola” svin savu 10 gadu jubileju! Šim notikumam par godu tiek izsludināts zīmējumu konkurss, kur aicinām piedalīties Daugavpils pilsētas un novada izglītības iestāžu 5.- 9. klašu skolēnus.

Lai piedalītos konkursā ir jāiesniedz pašu veidots zīmējums A4 vai A3 formātā, kas ir izpildīts jebkurā tehnikā. Konkursa dalībniekiem savos darbos ir jāatspoguļo atbilde uz jautājumu: „Kas ir LATGOLA?” Tajos jāparāda dalībnieku priekšstats par viesnīcu, pasākumiem un norisēm tajā, tās darbu, kā arī viesnīcas “Park Hotel Latgola” nozīmi Daugavpils pilsētas ikdienas dzīvē!

Darbi ir jāiesniedz līdz 2015. gada 4. maijam, nosūtot pa pastu viesnīcai “Park Hotel Latgola”, Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils, LV-5401 ar norādi “Zīmējumu konkurss” vai jāienes viesnīcā un jānodod viesnīcas administratoram (“Viesu uzņemšana”).

Uzvarētāji tiks paziņoti 2015. gada 14. maijā. Konkursa organizatori personīgi sazināsies ar skolotāju, kura kontakttālrunis būs norādīts pieteikuma anketā, iesniedzot konkursa darbu.

1. – 3. vietu ieguvēji balvā saņems Tirdzniecības parka SOLO dāvanu kartes!


Konkursa nolikums (*.pdf)

Pieteikuma anketa (*.doc)


Informācijai:

SIA „Park Hotel Latgola”,
Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils
Tālr. 65404900,
e-pasts: marketing@hotellatgola.lv

 


Offers

View all »

Our advantage:

  • Panorama View
  • City centre
  • Comfort & Taste
  • High quality & Service
  • Wide choice of services
  • Friendly & welcoming staff