Latest news

SPĒLE AR LAIKU restorānā PLAZA!

October 28, 2019

 

“Park Hotel Latgola” un Restorāns PLAZA 31.decembrī aicina uz Jaungada pasākumu, kurā spēlēsimies ar laiku un mēģināsim to apstādināt!

Mūzika, deja un radošā atmosfēra liks Jums piepildīt un apstādināt laika ritmu Jaungada pasākumā “Spēle ar laiku”! Iekāp laika upē ar super radošiem pavadoņiem: deja (STOP TIME Dance Studio), dzīvā mūzika (Inna Kralika ar grupu), DJ Mario, TV vizualizācijas no videovīra Vasiliusa, dāvanas un pārsteigumi! Vakara laika pavēlnieks MARIUSS!!!

Restorāna PLAZA meistarīgie pavāri parūpēsies par garšīgiem svētku ēdieniem, mūsu draugi par gaumīgu izklaides programmu un jautru mūziku! Sagaidīsim 2020.gadu kopā! Tālrunis informācijai un galdiņu rezervēšanai: 65404912 vai 26449106.

Jaungada sagaidīšanas piedāvājuma cena ir 90 Eur no personas, bet, ja Jūsu kompānijā būs 8 un vairāk cilvēki, tad cena būs 80 Eur no personas. Tajā ir iekļauta – izklaides programma, aukstās uzkodas, karstie ēdieni (to iepriekš varēsiet izvēlēties no 3 variantiem) un viena pudele dzirkstoša dzēriena uz divām personām. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ir bezmaksas, bet bērniem no 7 līdz 12 gadiem dalības maksa ir 30 eur!

P.S. Īpašs piedāvājums viesiem no tālākām pusēm – ja izlemsiet sagaidīt jauno gadu restorānā PLAZA, tad standarta divvietīgo vai vienvietīgo numuriņu ir iespēja rezervēt tikai par 35 Eur. Protams, garšīgas brokastis ir iekļautas numura cenā.

Papildus informācija un rezervāciju varat veikt pa tālruni 65404900 vai pa e-pastu: reception@hotellatgola.lv! Lai Jūsu rezervācijai tiktu piemērota augstāk norādītā atlaide, norādiet, ka sagaidīsiet Jauno gadu restorānā PLAZA!

Kvalitatīva laika pavadīšana pagarina pozitīvu laika izjūtu!

Jaungada ēdienkarti uzzini šeit!

 


Offers

View all »

Our advantage:

  • Panorama View
  • City centre
  • Comfort & Taste
  • High quality & Service
  • Wide choice of services
  • Friendly & welcoming staff